Płatki i musli

Płatki i musli to dobry pomysł na wartościowy posiłek. Osoby, które nie unikają zbóż, mogą się cieszyć pełnią smaku płatków na co dzień.  Wszyscy wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Ale jak powinno wyglądać to śniadanie by być tym najważniejszym posiłkiem? Zdecydowanie powinien być to śniadanie na ciepło,  więc owsianka na wytrawnie lub słodko to super pomysł. Warto by tez miało w sobie porcję owoców i warzyw - do owsianki można dodać marchewkę, lub ugotować ją na wywarze z rzodkwi lub rzepy. Spróbujcie płatków owsianych z masłem klarowanym i sosem sojowym z dodatkiem świeżego szczypioru.

Aby organizm prawidłowo funkcjonował, potrzebujemy dostarczyć mu odpowiednich składników i tu płatki i musli idealnie się wpasowują. Dostarczają cennego błonnika, który nie tylko wspomaga przemianę materii ale i chroni nasz organizm przed negatywnym działaniem cholesterolu. Musli to także witaminy i minerały a dodatkowo rarytas dla tych, którym słodkie śniadania sprzyjają.

Płatki są też ciekawym dodatkiem do kotletów wegetariańskich, czy bazą do ciasteczek. Zapraszamy do kulinarnych szaleństw w jakości eko.

Produkt dodany do ulubionych