Cześć, witamy Cię na WieloryBIO: Marta, Jesus, Agnieszka i Lucyna!

Sklep WieloryBIO to nasz wspólny projekt, pomysł na miejsce w sieci, w którym każdy może zrobić zdrowe zakupy nie tylko z myślą o sobie, ale także o Matce Ziemi. Dajemy Wam możliwość kupienia produktów najlepszej jakości bez tworzenia góry śmieci. Dbamy o jakość naszych produktów i sprzedajemy je Wam w duchu Zero Waste.

Stawiamy na lokalnych dostawców, stopniowo przekształcając cały nasz biznes w centrum lokalnej zdrowej żywności, która zrzesza okolicznych rolników, przetwórców i wytwórców. A wszystko to, aby wspierać się, dbać o siebie, skrócić łańcuch dostaw i dać zarobić też tym małym, wytwarzającym ekologiczne produkty i jedzenie dla Ciebie. Rośnijmy razem w tej idei.

Marta i Jesus – Jestem twórczynią marki Molino, wraz z mężem Jesusem od 2009 roku karmię Polskę najlepszymi tortillami bez konserwantów. Myśl o sprzedawaniu zdrowego jedzenia jest ze mną od wielu lat. Po tortillach kukurydzianych Molino, mącznych Pszezdrowa, stworzyliśmy koncepcję miejsca w sieci, w którym każdy może zrobić zdrowe zakupy. Każdy, dla kogo ważne są wybory konsumenckie oraz  dobro Mamy Ziemi i ludzi, którzy swoją pracą dają jedzenie. W WieloryBIO dbam o stronę finansową przedsięwzięcia i o komunikację.

Agnieszka – Z urodzenia jestem mieszczuchem, który odnalazł swoje miejsce na wsi, w starym domku pod lasem, wśród śpiewu ptaków i buczenia pszczół. To właśnie tutaj, gdy spróbowałam własnych warzyw i owoców z ogrodu, zaczęłam zwracać uwagę nie tylko na to jak jem, ale co jem. Zauważyłam, że ekologicznie uprawiane jedzenie nie jest tak efektowne jak to z marketu, ale o niebo lepsze! Od dłuższego czasu bliska jest mi idea Zero Waste, którą wdrażam sukcesywnie w domu i teraz w WieloryBIO. Od lat zajmuję się logistyką oraz obsługą klienta, dlatego w sklepie jestem odpowiedzialna za nowości, dostawy, stany magazynowe, ale także za obsługę strony i zdjęcia. 

Lucyna – Po 25 latach mieszkania w mieście, spełniłam swoje marzenie i wróciłam do korzeni czyli na wieś, gdzie uprawiam rośliny w zgodzie z naturą. Od lat zbieram zioła i znam remedium na prawie każdą dolegliwość. Ekologią interesowałam się już w latach 80-tych a Zero Waste towarzyszy mi od zawsze, choć inaczej to nazywam, bo nie lubię anglicyzmów. W WieloryBIO odpowiadam za tzw. obsługę klienta, czyli za  realizację Twojego zamówienia oraz sprawną wysyłkę paczek. Jak napiszesz na maila sklep@wielorybio.pl, to pewnie ja się odezwę ;) Jestem twórczynią herbacianych mieszanek i za cały przyprawowo-ziołowy zakątek.

Cieszymy się że jesteś z nami! 

Zespół WieloryBIO

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więcej dowiesz się z naszej polityki cookies.

Pamiętaj, że możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.