Za zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić na jeden z poniższych sposobów, tak jak Tobie pasuje:

Przelew tradycyjny

Jeśli w zamówieniu wybrałeś przelew tradycyjny, to po złożeniu zamówienia przyjdzie do Ciebie mail zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Te same dane znajdziesz też poniżej. W tytule przelewu pamiętaj aby wpisać numer zamówienia. Zamówienie zostaje przekazane do realizacji zaraz po zaksięgowaniu przelewu. Uwaga, zaksięgowanie pieniędzy może trwać nawet do 12 godzin w dni robocze. 

Posiadacz rachunku: WieloryBIO sp z o.o.

Adres: Strzeszyn 122, 38-340 Biecz

Bank: Bank Spółdzielczy w Bieczu

Numer konta: 69 8627 0001 2002 3018 8015 0001

Natychmiastowy przelew online

Jeśli w zamówieniu wybrałeś ePrzelew, to po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie do serwisu CashBill, a następnie do Twojego banku. Po zalogowaniu się otrzymujesz gotowy do zaakceptowania, wypełniony formularz przelewu z kwotą z zamówienia, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, bezpiecznie wracasz na stronę sklepu. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.cashbill.pl/platnosci/ 

Płatność BLIK

Płatność, której dokonujesz za pomocą swojego telefonu. Jeśli wybrałeś płatność BLIK jedyne co musisz zrobić to wpisać sześciocyfrowy kod, który generujesz na swoim telefonie, a następnie akceptujesz transakcję.  

Za pobraniem 

Jeśli wybrałeś płatność za pobraniem, płacić będziesz gotówką przy odbiorze towaru od kuriera. 

Odbiór osobisty

Jeśli mieszkasz blisko nas i chcesz odebrać zamówienie osobiście, nie ma problemu. Pamiętaj aby wcześniej opłacić zamówienie, najlepiej przez szybki przelew, jeszcze przed odbiorem. Realizujemy zamówienie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty. Nie przyjmujemy płatności przy odbiorze paczki. Maksymalnie dwóch dni roboczych otrzymasz potwierdzenie, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Będzie ono u nas czekać trzy dni robocze, chyba że dasz znam znać, że będzie trochę później. Po tym czasie zamówienie będzie anulowane, a pieniądze zwrócone na to samo konto, z którego przelew był zrobiony. 

Produkt dodany do ulubionych