Czas i koszt dostawy

Nasze produkty możemy dostarczyć do Ciebie na kilka sposobów. Ty decydujesz, który Ci najbardziej pasuje:

Kurier InPost – Przy wybraniu tej opcji otrzymasz paczkę na wskazany adres w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki. Po nadaniu przez nas paczki z Twoim zamówieniem otrzymasz maila potwierdzającego to nadanie, a w nim linka, który pozwoli Ci śledzić trasę Twojej  przesyłki. 

Paczkomaty InPost – Przy wyborze tej opcji otrzymasz paczkę z Twoim zamówieniem do wybranego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki, a na jej odebranie masz 48 godzin od momentu dostarczenia paczki. Po nadaniu przez nas paczki otrzymasz maila potwierdzającego to nadanie, a w nim linka, który pozwoli Ci śledzić trasę Twojej  przesyłki. 

Forma
dostawy

Płatność 
online

Płatność
za 
pobraniem

Czas
dostawy
Kurier InPost 16 zł 19 zł 1 - 3 dni robocze
Paczkomaty InPost 13 zł 15 zł 1 - 2 dni robocze

Odbiór osobisty – Jeśli wybierasz tę opcję to zapraszamy Cię po odbiór przesyłki jak tylko otrzymasz informację, że jest już gotowa. Powinno to być do dwóch dni roboczych. Po odbiór zapraszamy w godzinach 9-14 pod adresem: 

Korczyna 136
38-340 Biecz
Prosimy o odbiór zamówień do 3 dni roboczych lub poinformowanie o późniejszym odebraniu zamówienia. 
 
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więcej dowiesz się z naszej polityki cookies.

Pamiętaj, że możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.