Jedzenie, które sprzedajmy, sprowadzamy jak dla siebie :), bo wierzymy, że jedzenie bez chemii daje nam zdrowie. Daje też zdrowie Ziemi, pozwala odtwarzać i regenerować warstwę próchniczą, która daje pożywienie roślinom. Bo wiemy, że gdy sięga się po zbyt dużo (plonów, wydajności, jednej rośliny z dużego obszaru) zakłóca się tą delikatną równowagę, której efektem jest życie na Ziemi. My – twórcy tego sklepu, i Ty, klient, odpowiedzialni jesteśmy, nie tylko za zdrowie swoich bliskich, ale też i większego kawałka tej układanki, które nazywa się Życie. 

Właśnie dlatego powstał pomysł sklepu z BIO żywnością i ekologicznymi produktami. Tak abyś większość produktów, potrzebnych by zdrowo jeść, mógł kupić w jednym miejscu! 

W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo produktów od dokładnie wybranych i sprawdzonych dostawców, lokalnych producentów, z certyfikatem ekologicznym lub po prostu ze zdrowym składem. 

Ważny jest dla nas skład produktów i ekologiczne certyfikaty, ale najważniejsze jest zaufanie. Jeśli jest to możliwe to wspieramy i wybieramy lokalnych przedsiębiorców i rolników. Dlatego szukamy, rozmawiamy, odwiedzamy. U nas znajdziecie olej z pestek dyni od Roberta i Moniki z Hanny a nie ze Szwajcarii, mąkę z młyna który w rękach rodziny jest od kilku pokoleń. 

Chcemy wspierać lokalne przedsięwzięcia oraz świadomie odtwarzać małe gospodarstwa rolne na wsi, po poprzez tworzenie rynku zbytu dla nich. A docelowo stworzyć centrum lokalnej zdrowej żywności, obejmującej rolników, przetwórców, sklep i Was drodzy konsumenci. Skracając łańcuch dostaw, zmniejszamy ilość pośredników i dzięki temu wszyscy możemy tylko zyskać!

Ekologiczna żywność to dobry skład i najwyższa jakość, ale to także dbanie o naszą planetę. 

Dziękujemy!

Zespół WieloryBIO
Produkt dodany do ulubionych