• New
Świeca sojowa Marcepan 120ml
Świeca sojowa Marcepan 120ml
Świeca sojowa Marcepan 120ml
Świeca sojowa Marcepan 120ml

Świeca sojowa Marcepan 120ml

Ręcznie robiona, wyjątkowa świeca sojowa o pysznym marcepanowo-migdałowym zapachu. Esencja słodkiej przyjemności.

Ostatnie sztuki w magazynie
39,00 zł
Brutto

 

Biodegradowalna i bezpieczna dla środowiska, zamknięta w szklanym słoiczku z bawełnianym knotem, nie kopcąca świeca bez toksyn to odpowiedź na potrzebę naturalnych produktów tego typu.

Pyszny marcepanowo – migdałowym zapach przywołuje ciepłe wspomnienia zimowego, świątecznego czasu. To aromat oczekiwania na te miłe chwile słodkiej przyjemności.

Świeca jest bezpieczna dla dzieci, dorosłych i zwierząt. Wegańska. Nie zawiera substancji modyfikowanych genetycznie ani ropopochodnych. 

Sposób użycia: W celu równomiernego spalania się świecy - podczas pierwszego palenia, pal świecę przez trzy godziny. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać minimum do czasu roztopienia się całej powierzchni świecy. Przed każdym zapaleniem świecy, delikatnie przytnij, bądź przykrusz knot do długości ok. 3-5mm.

Przy paleniu świecy zachowaj środki bezpieczeństwa. Umieść świecę w miejscu z dala od przeciągu, materiałów łatwopalnych, poza zasięgiem dzieci i zwierząt, na niepalnej, równej powierzchni. Nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru. Nie przenoś zapalonej świecy. Nie nachylaj się bezpośrednio nad świecą. Pamiętaj, że słoiczek będzie ciepły/gorący podczas palenia świecy.

KS0291

Informacja od producenta: Używamy całej swojej wiedzy, umiejętności, dokładności i poczucia estetyki, aby świeca, która trafi do Twych rąk wyglądała nieskazitelnie. Jednakże, ze względu na delikatność wosku sojowego, a także całkowicie rękodzielniczy charakter świec, możliwe jest wystąpienie malutkich pęcherzyków, lekkie nierówności czy sporadyczne pęknięcia wosku. Absolutnie nie wpływa to negatywnie na jakość i wartość użytkową świecy.

Opakowanie: szklany słoiczek

Objętość: 120 ml

No reviews
Produkt dodany do ulubionych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więcej dowiesz się z naszej polityki cookies.

Pamiętaj, że możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.